+48 91 421 38 00 •   

O firmie

Witamy w ATA Szczecin

ATA SZCZECIN sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Szczecinie. W dobie ogromnego postępu w dziedzinie automatyki biurowej i informatyki poszerzyliśmy zakres swojej działalności, aby móc kompleksowo obsługiwać swoich Klientów. Oferujemy doradztwo w doborze nowych lub modyfikacji już istniejących w firmie rozwiązań (sprzęt i/lub oprogramowanie) tak, by pasowały dokładnie do aktualnych potrzeb użytkownika i nie generowały nadmiernych kosztów, a w przyszłości rosły razem z potrzebami. Dajemy możliwość zakupu lub wynajmu zintegrowanych systemów biurowych oraz elektronicznych systemów dydaktycznych.

Zapewniamywsparcie merytoryczne i techniczne, by uprościć proces obiegu i archiwizacji dokumentów w przedsiębiorstwie, czy też umożliwić pełne korzystanie z produktów multimedialnych. Gwarantujemy autoryzowany serwis.Oferujemy odbiór od naszych Klientów i przekazanie do recyclingu lub utylizacji zużytych materiałów.

Innymi słowy: jako profesjonalny partner stwarzamy nowe możliwości, co w efekcie podnosi jakość pracy naszych klientów i wydajność ich firm, a znacznie obniża koszty ich działalności.

Kompetentny zespół pracowników, wieloletnie doświadczenie i zdobyte zaufanie - to najlepsza wizytówka firmy
ATA SZCZECIN.

Trochę historii…

ATA SZCZECIN sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Szczecinie. Początkowo misją naszej firmy było dostarczanie najnowocześniejszego sprzętu biurowego według specyfikacji technicznej przekazywanej przez naszych Klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu autoryzowanego serwisu.

Od początku naszej działalności opieraliśmy się na urządzeniach biurowych czołowych producentów na świecie. Dzięki takim markom oraz najwyższej jakości oferowanym produktom, zdobyliśmy zaufanie naszych odbiorców.